Cz
Продавец в магазин кальянов
Dle dohody
Datum zveřejnění: 29 června 2021
Total views: 120
Кальян Центр
Přihlaste se, abyste viděli podrobnosti o zaměstnavateli
Umístění:
Russia, Moscow
Typ pozice:
plný úvazek
Typ pracovní pozice:
Manažer maloobchodního prodeje
Popis pracovní pozice

Ищем продавца в магазин кальянов, м Чистые Пруды!
Обязанности:
Прием, Проверка, Выкладка, Учет товара.
Консультирование покупателей и продажа, вейпов, кальянов, табака и сопутствующих товаров
Работа с кассой
Работа в системе продаж и учета (Мой Склад)
Выполнение поставленных задач
Ежедневное поддержание чистоты и порядка в торговом зале (Пол, стеллажи, витрины, рабочее место)
Участие в инвентаризациях на точке.

Требования:
Опыт работы в продажах очень желательно!
Опыт в кальянной индустрии - важно!
Высокие коммуникативные навыки.
Аккуратность, внимательность, вежливость, ответственность, доброжелательность.

Условия:
График работы 2/2
ВС-ЧТ 12:00-23:00
ПТ-СБ 11:00-00:00
Полная занятость, полный день
Выплаты раз в неделю
Выход 2000 + % c продаж
По всем вопросам в ЛС!

Potvrďte, že je vám více než 18 let

Tato stránka je určena výhradně pro pro osoby starší 18 let. Stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých směsích a je zaměřena na poskytnout spotřebitelům spolehlivé a úplnější informace o hlavních spotřebitelských vlastnostech a kvalitě tabáku pro vodní dýmky výrobků. Pokud jste mladší 18 let nebo pro vás je uvedené téma stránky nepřijatelné, prosím, opusťte ji.

Stisknutím tlačítka "Ano, je mi více než 18 let" můžete. potvrdíte, že jste starší plnoletosti 18 let a rozumíte tomu, na jaké stránky se chystáte vstoupit. navštěvujete a souhlasíte se zasíláním informací, týkající se tabákových výrobků. Získáte tyto informace samy o sobě z vlastní iniciativy, na vlastní nebezpečí a nezávisle nesete odpovědnost za důsledky těchto kroku.

Ano, je mi více než 18 let

Ne, je mi méně než 18 let