Cz
Кальянный Мастер
Dle dohody
Datum zveřejnění: 25 května 2021
Total views: 32
The OFFICE Nargilia Lounge
Přihlaste se, abyste viděli podrobnosti o zaměstnavateli
Umístění:
Russia, Saint Petersburg
Typ pozice:
plný úvazek
Typ pracovní pozice:
Dýmkařský mistr
Popis pracovní pozice

Команда The Office Nargilia Lounge в поисках кальянного мастера!

Требования:

-Молодые люди возраст от 20 до 26 лет

-гражданство РФ

-опыт работы в кальянных заведениях от 2х лет обязателен!

-пунктуальность, коммуникабельность и стрессоустойчивость

-желание изучать новое и повторять старое

-готовность работать в дневные и ночные смены

Мы гарантируем:

-ЗП (ставка в час+% от продаж) с выплатами раз в 2 недели

-адекватный коллектив

-обучение

-корпоративные бонусы

-Стафф питание

В месяц около 15 смен.

График гибкий

Зарплата От 40тр!

‼️Мы не ищем сотрудника на краткосрочную перспективу, либо подработку.

Potvrďte, že je vám více než 18 let

Tato stránka je určena výhradně pro pro osoby starší 18 let. Stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých směsích a je zaměřena na poskytnout spotřebitelům spolehlivé a úplnější informace o hlavních spotřebitelských vlastnostech a kvalitě tabáku pro vodní dýmky výrobků. Pokud jste mladší 18 let nebo pro vás je uvedené téma stránky nepřijatelné, prosím, opusťte ji.

Stisknutím tlačítka "Ano, je mi více než 18 let" můžete. potvrdíte, že jste starší plnoletosti 18 let a rozumíte tomu, na jaké stránky se chystáte vstoupit. navštěvujete a souhlasíte se zasíláním informací, týkající se tabákových výrobků. Získáte tyto informace samy o sobě z vlastní iniciativy, na vlastní nebezpečí a nezávisle nesete odpovědnost za důsledky těchto kroku.

Ano, je mi více než 18 let

Ne, je mi méně než 18 let